Aplikace pro vzdálený přístup

Získejte přístup k účtu pomocí aplikace WebDav. Postupujte podle pokynů pro zvolené zařízení. Většina klientů aplikace WebDav je podporována, nicméně doporučujeme použít uvedené postupy, abyste si zajistili co nejlepší možný zážitek.

Podrobnosti přístupu

  •  Vytvořte si nový účet a získáte přístup k aplikacím WebDav eBoxík.

Pro přístup k vašim souborům použijte adresu v řádku v tabulce "Adresa WebDav přístupu" pro libovolného klienta a zařízení.
Úroveň přístupu vás informuje o možnostech práce s vašimi soubory.
Zároveň budete muset také použít uživatelské jméno a heslo k ověření přístupu k vašemu účtu.

APLIKACE PRO NOTEBOOK A STOLNÍ POČÍTAČ

OPERAČNÍ SYSTÉM WebDav APLIKACE POUŽITÍ
Windows CyberDuck Stáhněte si a nainstalujte program CyberDuck do počítače. Spusťte aplikaci a klikněte na tlačítko Otevřít připojení. Nastavte rozbalovací nabídku "WebDAV". Nastavte přístupový server a vaše uživatelské jméno a heslo. Klikněte na položku Další možnosti a zadejte cestu k aplikaci WebDav, tj. /app/index.php. Klikněte na tlačítko Připojit. Měli byste vidět vaše soubory účtu uvedené v rámci CyberDuck.
Mac OS X Klient součástí systému Mac OS X má vynikající podporu pro WebDAV postavený přímo do operačního systému. Chcete-li se připojit k serveru WebDAV v systému Mac OS X, použijte příkaz Finder "Připojit k serveru". Do pole Adresa serveru zadejte URL adresu WebDav přístupu, uživatelské jméno a heslo a uvidíte své soubory..
Ubuntu Nautilus (Vestavěný správce souborů) Otevřete Nautilus. Stisknutím klávesy ALT-L zobrazíte horní lištu umístění. Zadejte davs://www.eboxik.cz/app/index.php v horní liště umístění. Zadejte své uživatelské jméno a heslo.

APLIKACE PRO MOBILNÍ TELEFONY & TABLETY

OPERAČNÍ SYSTÉM WebDav APLIKACE POUŽITÍ
Android WebDAV Nav Lite Stáhněte si a nainstalujte aplikaci na zařízení. Spusťte aplikaci a klikněte na nastavení a vyberte možnost Přidat server. Zadejte adresu URL pro přístup a uživatelské jméno a heslo k vašemu účtu. Připojte se kliknutím na novou ikonu WebDav a uvidíte své soubory.
Apple IOS (iPhone/iPad) WebDAV Navigator Stáhněte si a nainstalujte aplikaci z App Store. Otevřete jej a stisknutím tlačítka "+" nastavte připojení. Nastavte název, adresu URL serveru (podrobně uvedeno výše) a uživatelské jméno a heslo. Klikněte na tlačítko Uložit. K připojení klikněte na novou položku WedDAV uvedenou na hlavní obrazovce a uvidíte své soubory.
Blackberry PlayCloud Stáhněte si a nainstalujte aplikaci na zařízení. Otevřete a zvolte nové připojení "WebDAV". Zadejte URL adresu pro přístup. Zadejte uživatelské jméno a heslo a uvidíte vaše soubory.